Ми раді вас бачити:

з 1100 до 2300


ФОТОГалерея

Відеоекскурсія

Банкетний зал


Кафе-бар «Денес» із задоволенням пропонує відкритий новий банкетний зал, який є найкращим місцем для проведення урочистих заходів від малого до великого масштабу. Тут можна святкувати весілля, випускні вечори, корпоративи, ювілеї, дні народження або просто банкети.

Завдяки своїй просторості та наявністю зручних меблів зала вміщує до 120 осіб. Приміщення переважно виконане у спокійних аристократичних тонах, таких як світло-жовтий, зелений, персиковий і пастельний відтінки. Банкетна зала має три кімнати: для молодят, гостей і танцювальну зону. Усі куточки вітальні прикрашені та добре обладнані, оформлені за дизайнерським смаком. При необхідності персонал може потурбуватися про спеціальне оздоблення зали за домовленістю.

В будинку також працює бар, який знаходиться біля танцювальної зони, де Ви легко зможете замовити собі міцну каву для бадьорості або віддати перевагу більш п’янким напоям, після яких відразу ж захочеться затанцювати. В залі для банкетів є багато місця для проведення різних розважальних програм та змагань. Кафе-бар «Денес» залишить у Вас лише незабутні та неймовірні спогади про вдале і насичене яскравими емоціями проведення часу.