Ми раді вас бачити:

з 1100 до 2300


ФОТОГалерея

Відеоекскурсія

Літній майданчик


В зеленій зоні серед струнких ялинок, сосен, берізок та інших лісових насаджень розташований літній майданчик. Саме тут Ви зможете досхочу насолодитися незвичайною красою приміської природи, яка полонить Ваше серце своєю чудодійною атмосферою.

До Вашої уваги представлені три літніх бесідки, які вміщують від 4 до 25 осіб. Деревяні альтанки поєднуються між собою невеличкимистежками, які спеціально викладені плиткою. Всередині них для більш комфортного відпочинку охайно розміщені столики та зручні лавки. На території літнього майданчику заспокоює душу й милує око приїжджих гостей чарівний фонтан.

Насолоджуйтесь затишком чистого подиху і теплом навколишнього краєвиду, щойно виготовленими смачними стравами, мелодійним співом птахів і свіжою прохолодою зелені у колі Ваших друзів, близьких людей за відвертою розмовою.

Навідавшись у кафе-бар «Денес», Ви будете глибоко вражені витонченістю мальовничих пейзажних алей на подвірї з маленькими дозвільними будиночками, які викликають прихильність до себе та доповнюють гармонійний образ літнього майданчику.