Ми раді вас бачити:

з 1100 до 2300


ФОТОГалерея

Відеоекскурсія

Про Нас


Надзвичайний кафе-бар «Денес» – місце для тривалого відпочинку як для кола сімї, так і дружньої компанії, а також для проведення весільних і ювілейних заходів. Ресторація дещо віддалена від міста Житомира на 8 км і вражає вдалим вибором місцезнаходження, що зосереджене в самому серці мальовничого куточка Житомирщини. Приміщення закладу нещодавно збудоване в сучасному стилі, що підкреслює дух неповторного дизайнерського смаку.

Бажаєте провести незабутні святкові вечори, дні народження або просто довгоочікувані вихідні на лоні природи? Тоді Вам буде до вподоби озеленена відпочивальна зона із хвойної лісистості, беріз і дубів, що сприяє миттєвому підвищенню настрою своїх відвідувачів. Саме тут Ви зможете на повну відчути чудодійний смак справжнього приміського дозвілля.

До Вашої уваги «Денес» пропонує піднесену банкетну, простору танцювальну та фуршетну вітальні, VIP-залу, літній майданчик і гардероб. Варто зазначити, що в комплексі працюють добре обладнані готельні номери, де Ви зможете перепочити від галасливих буднів і щоденних проблем.

Саме в нас можна скуштувати вишукані та неперевершені страви традиційної європейської й української кухонь. Персонал, в свою чергу, порадує Вас якісним обслуговуванням та бездоганним сервісом, що доповнить дозвілля приємними та гармонійними відчуттями.

Завітавши до нас одного разу, Ви неодмінно забажаєте повернутися сюди знову, дружня атмосфера закладу не залишить Вас байдужими. Кафе-бар зі свого боку «Денес» пропонує доступну цінову політику:

  • весілля – 200 грн.;

  • інші святкування (урочистості) – за домовленістю.