Ми раді вас бачити:

з 1100 до 2300


ФОТОГалерея

Відеоекскурсія

VIP-зал


Кафе-бар «Денес» пропонує зал для VIP-осіб, приватних заходів і просто для тих, хто потребує усамітнення у вузькому колі друзів та знайомих, або ділових зустрічей. Зала розрахована на 14 осіб. Дану послугу краще замовляти завчасно для того, щоб забезпечити собі відмінний відпочинок. Обслуговування у нас не поступається сервісу вищої якості.

В просторій кімнаті є вихід на відкритий балкон, з якого Ви можете милуватися красою навколишньої природи. Приміщення оформлене переважно в сучасних насичених червоних тонах, що підкреслює певну чарівність атмосфери та сприяє піднесенню святкового настрою.

Саме в нас Ви можете ознайомитися з унікальною пропозицією: при замовленні будь-якої страви української чи європейської кухні, навіть тих, які не входять у головне меню, існує незвичайна можливість скуштувати оригінальне та вишукане кулінарне творіння в кафе або ж забрати його в упакованому вигляді до себе додому.

Ввічливий і попереджувальний персонал кафе-бару для своїх особливих відвідувачів у VIP-зоні зробить все, щоб задовольнити будь-які потреби або примхи клієнтів статусу підвищеної уваги. Ви відчуєте справжній затишок і відверту гостинність та доброзичливість з боку колективу працівників закладу.